| Anabela2015 a întrebat:

In timpul sexului cui este mai bine baiatui sau fetei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unui sex reusit in care ambii parteneri ajung la placerea maxima cea finala, de orgasm respectiv ejaculare concomitent se pot declara ambii multumiti si fericiti deoarece se vor simti excelent si cu adevarat impliniti.

6 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Depine de partener(a), eu ca barbat as prefera sa i fie ei mai bine si pe urma mie

| dia200 a răspuns:

In mod normal in timpul actului sexual ambele parti se simt bine diferenta o face faptul ca baiatul ajunge mult mai usor la orgasm decat fata.

| RAY a răspuns:

Anabela in timpului sexului baiatul, in timpul dragostei amandoi

| Emilian65 a răspuns:

La un act sexual reusit, ambii parteneri trebuie sa fie fericiti

| ionut332 a răspuns:

Amandurora laughing))