| Piticu123321 a întrebat:

In ultima vreme par sa nu mai fiu atras de nici o fata din jurul meu, si nu, nu devin gay sau ceva, doar ca pur si simplu toate fetele pe care le cunosc m-au bagat in friendzone, sau eu pe unele la fel. Se aplica si la fetele pe care nu le cunosc, le apreciez vizual si cam atat, ca si caracter nu ma mai atrage nimic, este oarecum vina mea, fiind prea selectiv. Si inca o problema, m-am purtat destul de rece cu o fata care ma placea, am auzit chiar din gura ei acest lucru, acum imi pare rau, oare ar trebui sa imi cer scuze, sau sa o las asa?

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa289 a răspuns:

Bună. Nu e rău sa fii selectiv, însă dacă vei sta sa analizezi fiecare defect al unei persoane deja e prea mult..Personal am pățit și eu la fel, nici pe mine nu ma mai atrage nimeni. E doar o perioadă zic eu. Sa iti ceri scuze? Ar fi frumos, dar nu stiu daca mai contează. Spun asta ca fată pentru ca am pățit la fel cu cineva.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo tie, bucura-te, esti binecuvantat de dumnezeu, tea scapat de probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Păi dacă te placea, e posibil ca inca sa ii mai placa de tine. Dacă si tie iti place de ea, poti sa ii ceri scuze si sa-i spui ceea ce simti! Eu inca sunt îndrăgostită de un băiat timp de 2 ani si inca nu mi-a trecut, pur si simplu nu-l pot uita... sper ca intr-o zi sa mă placa si el. Poate fata de care zici tu e la fel ca mine, nu stii până nu încerci!winking

| Laila12Izabela a răspuns:

Cere-ti scuze.E bine câteodată sa fii selectiv, dar daca continui sa fii mofturos, cum vei gasi fata potrivita pentru tine? Cere-ti scuze cu siguranta ai facut-o sa se simtă ca naiba.

| barosanu69 a răspuns:

La fel si eu. nu devii gay, doar esti indiferent din cauza ca ele te resping si te baga in friend zone

| Piticu123321 explică (pentru barosanu69):

Pai la cat de urat is, normal ca ma resping laughing