| VacutzaRoscata a întrebat:

In ultimul timp m-am cam ingrasat si vreau sa slabesc, dar doar la burta nu la fund sau la solduri.
imi dati niste sfaturi cum pot slabi doar la burta?
fundalove struck

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu bea nici o bautura gazoasa, doar apa si sucuri naturale si fa barcute.Te intinzi pe burta, iti prinzi picioarele cu mainile si te legeni in fata si in spate.A! Si nu maca dupa ora 18:00! NIMIC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci incepi regimul astfel: dimineata numai kinder bueno si ciocolata Milka, la amiaza bagi McDonald's si pepsi, mult pespsi, iar seara asa DUPA ora 20; 00 te indopi bine cu sarmale si o gramada de paine pana simti ca nu mai poti laughing

| alinush_4201 a răspuns:

In fiecare zi dimineata si seara cite 50 de abdomene
la mine funcioneata!
am slabit intr-o saptamana! si tot la burta vrioam sa slabesk!