| ReZiSTorr a întrebat:

In urma cu aproximativ un an de zile am incheiat o relatie care a durat aproape 2 ani de zile si s-a terminat brusc.De atunci parca nu ma mai pot indragosti, nici sa simt vreo atractie fata de vreo fata, m-am inchis in mine.Cum as putea sa ies din asta? Ce sfaturi imi dati?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca pur si simplu trebuie sa nu mai incerci sa gasesti pe altcineva.Fiecare om se reface in felul lui doar rabdare sa aiba.

| MadalinG99 a răspuns:

Nu te grabi, ai o viata inainte, o sa vina acea fata care te merita cu adevarat si pe care o meriti, dragostea apare cand te astepti cel mai putin.

| Rotazi a răspuns:

Indragostirea se face la comanda? Asteapta. Sa gasesti fata cu care te potrivesti. Da si cand te-a pali...