| JustThat a întrebat:

In urma cu cateva saptamani prietenul meu m'a dezvirginat. M'am masturbat si ma intreb daca exista riscuri de infectie

Răspuns Câştigător
| belysa a răspuns:

Depinde in ce fel ai facut-o, daca erai curata pe maini, sau transpirata, in felul acesta da.Altfel nu vad de ce ai putea sa te infectezi, sau cand te-ai culcat prima oara cu prietenul, a avut grija sa fiti in ordine amandoi? Daca da nu ai de ce sa-ti faci griji, poate fi vreo usturime ceva de la faptul ca te-ai dezvirginat de curand, sau nu te-a dezvirginat complet...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde cat de curate ti-au fost manutele sau te miri cu ce obiecte te-ai dezvirginat.
Te pup!

| Aimèeeee a răspuns:

Pai inainte si dupa laughing iti recomand sa iti dezinfectezi manutele sau obiectul " misterios ". God!

| Dureex a răspuns:

rolling on the floor)