| elasexygagica a întrebat:

In urma cu cateva zile am pus la o intrebare unde i-am acordat fundita bunocului de Harciog dar azi cand m-am uitat peste intrebarea mea nu aparea raspunsul lui si nici fundita, oare ce s-a intamplat? sper ca nu i-o fost sters contul crying

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bunocului de Harciog rolling on the floor

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca si-a luat fundita si a fugit!

| Corina a răspuns:

Nu i-a fost sters contul, ci i-a fost raportat raspunsul si anulat. Mi s-a intamplat si mie cu 5 raspunsuri. Daca te vei uita la profilul meu vei vedea. Cand am intrebat la Contact de ce nu-mi apar 5 raspunsuri castigatoare, mi s-a raspuns ca au fost raportate. Si chiar nu stiu de ce, caci nu erau raspunsuri injurioase sau cu continut obscen. Adevarul este ca pe acest site face fiecare ce vrea, iar administratorii nu ii opreste. Ar trebui facut ceva in acest sens.

| Hombre a răspuns:

Măi bunaciune mă incaier cu o ciumeagă pentru tine si tu umbli cu fundite dupa reptila de Harciog, asa merge treaba!? Unu' cu malaiu' si altul cu ****iul? laughing

| mitu86 a răspuns:

Pai lui harciog ii dai? ala te-a furat fundalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu i-as fii dat fundita corei.laughing