| AlexandraDiana2014 a întrebat:

In urma cu putine zile am inceput sa socializez cu un tip mai mare cu vreo cativa ani decat mine! Desi il stiam de luni bune de pe o retea de socializare, pana acum nu am avut vreun "contact" in afara de vreun like sau comment din cand in cand. De o saptamana vorbim zilnic f mult, eu tocmai trec printr-o despartire si m-am agata de el. Iar efectul a fost benefic, pentru ca nu ma mai gandesc aproape deloc la fostul. Dar a inceput sa imi placa de acest tip, care pana mai ieri era un necunoscut pentru mine. Dupa aproape o saptamana de socializat intens virtual, ne-am vazut pentru prima data live in urma cu scurt timp, dar live-ul nu a fost asa de pasional ca si virtualul, deoarece eu, inca nevindecata complet de trecut, am avut o atitudine si un comportament neadecvata, care l-au deranjat! Mi-am cerut scuze, insa astazi am aflat ca, de fapt, toata aceasta socializare din ultimele zile a fost doar o strategie ca sa ma ajute sa trec peste despartire si ca intre noi nu poate fi vb decat de sex si atat! Si acum eu vin si intreb: oare am sanse sa il cuceresc? E un tip diferit fata de ceea ce am avut pana acum, tacticile mele de agatat nu functioneaza si in cazul lui! ma gandesc ca daca vrea sex cu mine e logic ca ma place, nu cred ca un barbat ar avea relatii cu o tipa de care nu e atras.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da si dupa sex pa honey te vinzi ieftin sincer tio spune partea mea feminina in loc sa fi fata desteapta sa gasesti unu care sa nu te foloseasca doar pentru sex tu isi pierzi timpul cu curvari apropo ea zi lui maicata despre asta se va bucura nu? cum poti spune ca gata hai sex si asta dovedeste ce? ca o face cu tine mai ieftin ca una de pe centura, nu inseamna nimic sexul, nu inseamna ca te place gandeste ce naiba fiecare e indragostit de o prostituata? in loc sa vb cu tine despre relatie el sex ce seriozitate, ce maturitate

| neutrino a răspuns:

Da, ai sanse sa-l cuceresti, dar numai prin si pentru sex. Alte pretentii chiar ca ar fi absurde in situatia data, si nu numai.

Răspuns utilizator avertizat
| jamal000 a răspuns:

In mod sigur este atras de tine daca vrea sex, dar sa stii de se poate intampla ca de la simple partide de sex sa se ajunga in timp la ceva stabil. Pe de alta parte daca il doresti e ok sa faceti sex, macar stii ca ai avut parte de el, l-ai dorit, l-ai avut!

| pumpkinbc a răspuns:

Daca vei fi cu un om care vrea numai sex vei cadea din lac in put.Da te place FIZIC dar totusi nu ai vrea sa ii placa si caracterul tau? iar daca pana acum lui ii place doar fizicul nu cred ca isi va schimba parerea.Scuze ca iti spun dar unul care iti spune ca vrea doar sex si atat e rebel(ca sa nu zic golan)iar pe rebeli poti sa ii cuceresti dar nu poti sa ii stapanesti iar cand vei incepe sa ai sentimente el iti va spune,, eu ti-am zis ca vreau doar sex''si iar vei suferi.Pari o fata inteligenta chiar vrei sa suferi si dupa baiatul asta? care dupa cum pare...nu prea merita suferinta ta