| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu un an m-am indragostit de un baiat.Acel baiat stie ca -mi place de el si de atunci "s-a umflat in pene".
O amica mai veche de`a lui din copilarie mi-a spus ca sa nu-l bag in seama el vorbeste asa cu mine ca sa-mi atraga atentia.Cand suntem mai multi vorbeste destul de urat cu mine iar cand suntem numai noi doi vorbeste de stul de frumos.Isi pune prietenii sa`mi spuna ca ma iubesc acele persoane, cand vorbeste cu prietenele mele si pomenesc de mine spune :ce tot imi spui de aia ca nu sunt curios de ea, pe mess intra pe mine si ma intreaba ca de ce vorbesc numai de el, era o vreme cand se dadea la prietena mea ce mai buna, isi punea poze cu ea la avatar si ma intreba daca imi place ce poza are el la avatar. Oare simte ceva pentru mine?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil nu te iubeste. Daca te-ar iubi nu ar face asa ceva. Daca te iubea si stia ca si tie iti place de el acum traiati o relatie implinita si nu puneai aceasta intrebare. El se joaca. Pune capat chestiei acestea si daca vrea sa te recucereasca va trebui sa iti demonstreze ca te merita.

| myrazvy a răspuns:

Da simte ceva si mult... o placere de batjocoreala

| →s ♥ ą← a răspuns:

Hmmm parerea mea este ca nu merita obosealaoh go on sincer nu te mai obosi pentru el din cate spui tu e un nesimtit.curioasa sunt.il iubesti? daca da incerca sa cunosti alt baiat pentru ca asta nu te merita 100%...banuiesc ca nu tine la tine altfel nu s'ar fi comportat asa urat!

| emy_8408 a răspuns:

Cu siguranta nu simte nimic din ce te-ar putea interesa pe tine, nu te obosi nu are rost, trateaza-l cu indiferenta. e mai bine pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un raspuns direct si la obiect nu prea simte nimic pentru tine, doar vrea sa faca pe masculul in fata prietenilor tai sau ai lui big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-l in pace ca nu e pentru tine credema.arogantul.

| tudor_2058 a răspuns:

Buna.
imi pare rau sa te dezamagesc dar nu iti pot spune ce simte dar dupe ce ai spus mai sus este un,, cocalar" (scuzati expresia) ste foarte clar ca nu te merita si ca vrea doar sa para un cocos sper ca te-am ajutat
BYE