|

În urma sufocării la nașterii am un handicap locomotor gradul întâi. La cea mai mică idee despre sex și orice legat de aceasta, am erecție, dacă nu am spasme. Cineva mi-a spus că sunt virgin. Câteodată caut să văd ce îmi place, cum ar fi burtici de graviduțe pentru erecție. Până unde e normal și unde e nebunie?

5 Raportează Evaluează
5 răspunsuri:
| a răspuns:

Pai virgin esti daca nu ai facut sex. Sunt barbati care au fetishuri cu burtile gravidelor. Nu ai fi nici primul, nici ultimul.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Asta cu burta gravidelor nu e ceva nou, mai exista barbati cu acelasi fetish. Avand in vedere cate fetisuri sunt in zilele noastre... greu sa zici cand devine nebunie. Cat timp nu iti tai chestii, e ok, cred. happy
Esti virgin, normal, daca n-ai facut sex. Oral / anal nu se pun drept dezvirginari, teoretic.

| a răspuns:

Absolut normal. E si varsta de vina.

| a răspuns:

Dacă nu ai avut contacte sexuale atunci ești virgin.
Pentru a-ți satisface nevoile îți sugerez să strângi bani și să mergi în Olanda, acolo au case de toleranță legale, deci riscul e foarte mic să iei o boală, și, în plus, o să te trateze ca pe un om normal indiferent de problemele tale de ordin fizic. Acest lucru te va ajuta să nu mai fi virgin precum și să-ți descoperi fanteziile și fetishurile.

| explică (pentru mastadont):

Nici vorbă, pentru că ortodoxia e viața mea. Aș dori să aflu ce procese se produc în creierul meu și dacă e mai puternic ca la bărbații sănătoși. Aș mai dori să aflu dacă și cum s-ar schimba situația dacă aș avea acte. Am auzit că ar fi mai ușor.