| anonim_4396 a întrebat:

În vara asta merg în concediu la mare cu amanta și nu știu ce fac cu soția sa nu afle ca plec pentru 7 zile la mare cu amanta. Sa le iau pe amândouă și ii spun soției ca e sora sau verișoara mea?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu frate, e o idee proasta sa le iei pe amandoua. vorbeste cu seful tau si roaga-l sa iti faca o delegatie falsa in alta localitate pentru 7 zile ca sa nu se prinda sotia

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Renunta dedinitiv la amanta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Convinge-ti sotia ca de fapt, tu si amanta sunteti frati gemeni. Si uite ca in mod extrem de simplu rezolvi problema cu succes. laughing

| Invictusman a răspuns:

Da, numai ca trebuie sa își joace bine rolul de verișoara în preajma soției, și în lipsa ei poate sa joace rolul de amanta desigur. big grin

| Marius22222222222 a răspuns:

Da sotia nu iti stie rudele? pinochio mic ce esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verginică zice sa o minti pe nevasta ca mergi in delegatie.

| Mopmop a răspuns:

Eu zic sa le mai tai ca nu intra in soba... Nu ar fi bai ca si asa mana dreapta o ai mereu cu tinehappy

| AndreeaWTS a răspuns:

Man, nu te supăra pe mine, dar nu meriți să ai amantă dacă nu ești în stare să gestionezi situația. laughing

| InYourPants a răspuns:

Tu ziceai ca ai 15 ani pe Discord. Esti contul secundar al Verginicai. Trolli expirati

| Sofer a răspuns (pentru InYourPants):

Haida pe insta sa îți dau poza cu buletinul laughing nu am 15 ani.

| InYourPants a răspuns (pentru Sofer):

Hai

| Paulyka36 a răspuns:

Câți imbecili pe lumea asta... daca ai vorbit serios atunci esti prost rău.