| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de azi, daca spun ca am facut sex cu Gigel de la prima intalnire sunt normala. Daca spun ca vreau ca Gigel sa ma astepte un an, sunt facuta in toate felurile.

Pentru unii e mai normal sa faci sex de la prima intalnire decat dupa un an de relatie.

Credeti ca societatea isi va renevi vreodata?

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Ma tem ca nu. Educatia, bunul simt, decenta, respectul, s-au dus pe apa sambetei. Totul e scapat de sub control.

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

La asta depinde de varsta.Nu e de judecat nici de la prima întâlnire, nici după un an.Dar asta e de la om la om sau de la relație la relație.
E drept ca sunt multi ce o data având peste 20 de ani nu prea li se mai pare ok sa stea un an după tine.Si in fond nah, hormoni de multe ori nu rezista asa mult.Dar sunt alti ce nu si-au inceput inca viata sexuală, ce sunt obisnuit fara sex sau habar nu am ce chiar sunt dispuși să aștepte.

| Catrice a răspuns:

Sărăcuțul Gigel sad

| Crackman a răspuns:

Nu, doar cauta ce vrei tu și cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comunicarea și hormonii. Jonglează cu astea, ce pot să zic mai mult?

| Mopmop a răspuns:

"In ziua de azi, daca spun ca am facut sex cu Gigel de la prima intalnire sunt normala. "
De ce ar trebui sa spui cuiva despre viata ta intima?
Mergi inchis ca e mai bine!
Ideal ar fi ca si partenerul sa procedeze la fel

Răspuns utilizator avertizat
| isemilia a răspuns:

Personal cred că ambele sunt la fel de rele, pornind de la ideea că ambii sunt majori. Nu mi se pare în regula nici de la prima întâlnire, dar nici după un an. Câtă vreme însă ambii iau o decizie comună este doar alegerea lor, nu are nimeni dreptul să se bage în relația lor. Doar că eu aș alege o cale de mijloc. (din nou, e doar alegerea cuplului. Am presupus că ambii sunt majori, ca să nu existe dubii)

| GirlOnline81 a răspuns:

E normal sa faci sex când simți ca asta iti dorești, nu când vrea societateawinking.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Cu siguranta nu da de ce ai face sex cu Gigel