| anonim_4396 a întrebat:

Inca nu sunt linistit de loc... nu am putut dormii deloc azi noapte!

Va rog sa ma ajutati cine poate si stie cu adevarat, nu sa va dati cu parerea, ieri eram cu prietena mea in jurul orei 18-19, eu imi atingeam penisul de organul ei, am facut asa pana am dat drumul pe el nu in el, ea este virgina si am dat drumul pe organul ei nu inauntru, dupa aceea s-a sters, am mai stat 5 minute si a facut pipi... nu avea nimic, dar suntem speriati amandoi, se poate intampla ceva? Nu are ciclul regulat inca... luna trecuta nu i-a venit, i-a venit luna asta ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, riscurile sunt imense! Nu este nevoie de penetrare ca să rămâi însărcinată, este de-ajuns ca sperma să ajungă prin zona vaginului. Nu vreau să te panichez, dar toate persoanele care susţin că virginitatea ei v-a salvat se înşeală.
Depinde în ce perioadă era (fertilă sau nefertilă). Dacă era imediat după menstruaţie, în primele zile, este ok. Dacă era la jumătaea ciclului, e foarte rău. Spune-i prietenei tale să ia pastila de a doua zi urgent! Nu vă mai jucaţi cu chestiile astea, e periculos!

| Elvina a răspuns:

Nu are nimic. Nu e insarcinata. Bafta!

| JackWolfskin a răspuns:

Stai calm, nu s a intamplat nimic cat timp fata e virgina sunteti ok, FUNDA VA ROG!

| yyo a răspuns:

Nu are nimic... depinde ce varsta are ea in legatura cu menstruatia in resti nu va faceti griji, si plus daca este virgina nu e posibil sa se intample asta, sparmatozoizi trebuie sa intre inauntru in vagin... nu la suprafata deci fara grijiwinking funda?