| deadhoe a întrebat:

Inca o intrebare pe categoria asta: dupa ce ati facut sex pentru prima data, v-ati simtit "alti oameni"? Adica mai maturizati, confidenti, etc.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inca mai astept schimbarea aia

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu am simtit nimic de acest gen!

| Frank51 a răspuns:

Fals! Sunt doar iluzii. Oamenii sunt condusi de iluzii. Daca reusesti sa iesi din zona asta, esti tare.

| OldSoul a răspuns:

Am avut o revelatie.
Cerul s-a deschis, mie mi-au crescut aripi, ingerii cantau la harpa, apoi m-am trezit din vis.
A fost trist.

| mihaicelsfant a răspuns:

Sincer eu mam simntit implinitlaughing am zis ca sunt pregătit sa morrolling on the floor ps: aveam 14 ani

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Eu m-am simțit mai încrezător.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Pentru mine a fost o schimbare foarte mare. Ma simteam deja alt om si am simtit ca odata cu prim contact incepe o noua perioada pentru mine. O perioada a maturizarii.

| Adriana5 a răspuns:

Nu s-a schimbat nimic. poate doar dacă puține schimbări fizice, deja puțin te uiți m-ai diferit la unele lucruri ( atitudinea ta devine puțin m-ai diferităfață de sex)deja nu m-ai există acea curiozitate.

| deadhoe explică (pentru Adriana5):

Chiar te schimbi fizic dupa asa ceva? laughing

| Adriana5 a răspuns (pentru deadhoe):

:-) la fete sunt schimbări