| unul0123456789 a întrebat:

Innebunesc de plictiseala nu mai pot nu stiu ce sa mai fac...simt ca am luat-o razna, e frig, e liniste si m am plictisit de tv, calculator, m am plictisit de simt ca innebunesc vorbesc serios, dati-mi va rog un sfat ce sa fac sa mi treaca starea asta teribil de nasoala...Ce scriu aici pe TPU e tot din plictiseala si angoasa ca sa pot vorbi cu cineva. Orice sfat e binevenit happy

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Unul, eu am vazut din raspunsurile tale ca esti om inteligent, ma mir ca te plictisesti asa rau. Eu nu ma plictisesc niciodata. Eu citesc, si beletristica dar in special stiinte sociale (istorie, economie, antropologie culturala ), chiar atunci cand nu citesc am o gramada de idei in cap. Te salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește o cartehee hee

| BlaaBlaa a răspuns:

Cheama un prieten la tine.

| PrettyLiar94 a răspuns:

Iesi afara si fa o plimbare big grin

| unul0123456789 explică (pentru PrettyLiar94):

Asa singur...ma plictisesc. daca as avea cu cine sa ies.nu vrei sa iesim amandoua? Eu aduc paturica tu vii cu mancarica, facem un picnic sub luna plina...ce zici?

| RevolutionX a răspuns:

Apuca-te de sala sau de orice alta activitate fizicawinking