| alexandraionela1234 a întrebat:

Întrebare adresata băieților. Ce părere aveți despre o femeie care va ofera sex din primele întâlniri?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta si vrem cu adevarat,ca uni baga vrajeala ca vrem relatie rolling on the floorrolling on the floor vezi tu sunt doua tipuri de masculi,cei beta incearca prin vrajeala sa va f,dar tot ei va jignesc,nu recunosc asta si va fac materialiste dar tot ei dau banii pentru sex rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, al dolea tip sunt masculi alfa care fac sex fara multe eforturi, multi au ura pe ei, femeia vrea the best mascul dintre toti, barbati vrea orice care are pasarica, deci tu o sa multumesti tipul 2, iar cei frustrati te vor injura

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i doar o "femeie de consumatie".

| mihai69 a răspuns:

Fenomenală!

| Hammurabi a răspuns:

Absolut aceeaș părere ca și despre un bărbat care vrea sex de la primele întâlniri.
Cum ar putea exista vreo diferență?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi fac parere ca ea ma iubeste si vrem sa fim impreuna, asta e parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa e și normal ca să nu pierzi vremea cu ea.

Dacă nu vrea sex înseamnă că nu e atrasă de bărbat și nu are rost să piardă vremea bărbatul cu ea.

Maxim la a 2 întâlnire ea trebuie să vrea să facă sex ca să fie sigură că o mai caută bărbatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e focusata pe sex mai mult decat pe iubire, ca,, crede mai mult in sex decat in dragoste!
sincer mie imi convine, si eu prefer astfel de fete, sexul mi se pare divin! Am stat cu o pocaita si mi-am pierdut 3 luni jumate din viata, i-am dat cu eject! Daca il face doar cu mine si nu cu mai multi sau cu altul nu as avea o parere negativa happy

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ti-o dat nimic pocaita? laughing) Nu te mai incurca, alea ca sunt virgine sau nu o fac doar dupa ce le iei de neveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

Nu mai imi trebuie toata viata fanatice happy
mi au dat altele nu am stat eu intr-o pocaita

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asa am auzit ca dau numai dupa casatorie. Si atunci probabil doar cand sa faca copii rolling on the floor Ca asa spunea in nu stiu ce carte, sa faci sex doar cand procreezi tongue Si cine vrea 4-5 copii sau 10? Nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul incepe cu sex. Alea care fac sex dupa jumate de an sau un an sunt niste handicapate asexuale. Am o parere foarte ok, ma bucur ca nu este o maicuta asexuala.

| timidu89 a răspuns:

Poate de la prima intalnire nu, dar dupa 2 sau 3 intalniri sunt de acord. Daca te place si o placi nu vad sa fie ceva anormal. Sincer? Am o parere mai proasta fata de una ce te duce cu zaharelul luni de zile si nu se intampla nimic. E si varinata de nu faci sex de la primele intalniri nici sa nu mai vrea. Normal ar fi sa ai o relatie de prietenie intai si apoi relatie. Dar daca e o oarecare distanta nu e posibil. Si daca esti tanar e valabil, la 30 si de ani nu prea mai poti investi timp si rabdare. Multi vad care afirma ca de se vrea sex de la inceput inseamna ca doar asta se urmareste. Sa nu fim ipocriti totusi, cine asteapta la 30 si de ani 40 cateva luni sa faca sex? De casatorie nu mai zic.

| Saiko10 a răspuns:

Sa o ajute zeii si toate entitatile celeste sa aiba o viata frumoasa.

| Together a răspuns:

O parere excelenta, n-as avea ce sa-i reprosez. De multe ori vor doar sa experimenteze si nu le mai vezi, dar daca vin de mai multe ori inseamna ca le place si lor relatia.

Mult mai bine decat alea care urmeza un program, gen fara sex primele trei intalniri, desi le vezi ca te plac.

| FredericChopin a răspuns:

Aaaaa pai as vrea eu asa femeie dar .....cam RAR n zilele azi dar da mi se pare absolut NORMAL sa fie acsata pe sex decat pe dragoste

| DARLINGx a răspuns:

In cazul meu prefer o cină romantică, sau o întâlnire romantică sexul cu timpul, nu așa din primele zile. dacă fata vrea "da", dacă te părăsește vei trece peste, și îți cauți pe altcineva care să te iubească cum vrei tu.

| armand69 a răspuns:

O parere excelenta

| Kiran a răspuns:

Mi-ar atrage suspiciuni putin, nu sunt cei drept fan al sexului, dar as "investiga" putin daca nu cumva mi-a ajuns randul de la "coada" daca ma intelegi. E prea ciudat sa se lase asa usor mai ales sexual.

| Cozmea022004 a răspuns:

Se cam grabeste, dar nu e rau nici pentru mine, nici pentru ea.

| Jorgibusn029 a răspuns:

Pai că bărbat nu poți respecta o astfel de femeie care cedează de la prima întâlnire.Clar e o femeie ușoară, și cum a făcut cu bărbatul respectiv așa poate face și cu altul.Care zic că e fain că o femeie sa cedeze din prima sunt conduși hormonal și nu știu ce vorbesc.Ei gândesc cu penisul nu gândesc cu capul.Nu ai cum sa ai o relație serioasă cu astfel de femeie.O femeie ușoară nu are cum sa stea mult timp langa un bărbat,și dacă va sta,va sta până v-a găsii pe altul mai bun, și tot așa va umbla din floare in floare, până va da de unul care îi va rupe capul, dar unele nici atunci nu se potolesc.O femeie serioasa, își păstrează o imagine buna atât din punct de vedere moral cât și în fața societății.Cum m-as simții eu ca bărbat,când pe la acea femeie au trecut toți.Ce respect pot sa mai am pentru femeia aceia? O femeie serioasa nu cedează din primele avansuri,e serioasa,nu are aventuri,își iubește soțul, e fidelă, nu cedează la avansurile altor băieți, nici că sa îi facă în ciuda fostului, nici din vreo ambiție Nu ai cum sa zici ca femeie că ești serioasa daca tu că femeie ești ușoară și cedezi avansurilor din prima întâlnire.

| alexandraionela1234 explică (pentru Jorgibusn029):

țin sa te contrazic, eu cand vad un bărbat, cand ies cu el prima data știu exact ce vreau de la el, știu daca imi doresc doar o noapte si atât, știu daca doresc ceva mai mult, nu doar voi bărbații aveți voie sa aveți aventuri. Si in plus, daca sunt singura de mult timp am dreptul la aventuri din când în când, pentru ca suntem si noi femeile oameni, si ca voi, si noi simțim nevoia de sex. Daca eu nu am mai făcut sex de mult timp și ies cu tine si ma atragi, normal ca ma culc cu tine. Si cred ca fiecare femeie face ce simte si nu ai dreptul sa o cataloghezi in anume fel. O femeie adevărată când te vede, știe din prima ce vrea de la tine, ce conexiune simte cu tine, ce emoții transmiți, etc... Deci sa ai aventuri nu înseamnă ca ești ușoară. Bine nici ca femeie sa te *** cu 10 pe lună, dar din cand in cand simțim si noi nevoia sa ne "descarcam". Si daca nu iti dorești relație, sau pur si simplu nu ai, nu e nimic interzis in a avea o aventura. Asta este strict părerea mea?

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru alexandraionela1234):

Draga daca vrei sa te descarci ca femeie cauta un barbat care sti ca e de incredere si ramai foar cu el toata viata. Terminati-o cu mentalitatea asta pentru a va scuza de aventurile pe care le aveti.O femeie adevarata si seriosa nu are aventuri, are doar un singur barbat toata viata si pana la moarte.Iar daca va doriti un barbat bun citiți-l de prima data vedeti ce fel de om e si apoi te oferi lui in pat.Nu ai voie ca femeie sa insiri barbatii fiindca asa iti place tie, ca atunci te poti numi tarfa nu mai esti femeie. Daca vrei sa te descarci cauta un barbat bun cu care sa te vezi cu el in viitor, nu aventuri.O femeie cu aventuri aia e parasuta nu mai e femeie.O parasuta daca e parasuta isi inseala si barbatul cand are relatie.Cu mentalitatea pe care o ai nu vad sa ai o relatie stabila cu un barbat.Sunt barbat si ti-o spun la modul sincer ca cuo femeie ca tine nu as sta o secunda.Dar scuze ca jignesc dar femeie care fac asa sunt niste scursuri.O femeie serioasa si cuminte nu are aventuri si nu se imbraca indecent mergand pe strada.O femeie adevarata si serioasa tine de un barbat o viata intreaga.Cum ai zis tu nici 10 barbati pe luna, dar e mult sa te culci si 3 barbati toata viata.De la 2 barbati in sus te poti numi o curva.Nu va mai scuzati cu tot felul de scuze penibile. Vrei sa ai aventuri asumati statutul de curva, ca femeie serioasa nu te poti numii daca ai aventuri, si daca gandesti in felul asta