| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete. Ce parere aveti despre sexul oral? Va place sa faceti sau sa primiti?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât este făcut cu o igienă bună și la peste 18 + ani nu văd care e problema.
Sunt femei cărora le place să ofere sex oral ca să se simtă bine partenerul și femei cărora li se pare scârbos și cu toate astea multe din ele o fac din obligație față de partener.
Îmi place atât să ofer cât să și primesc.

| Danysan a răspuns:

Sexul oral e oki -dar intr-o relatie si cu partenri cu Igiena foarte buna! E ceva normal in ziua de azi asa ca nu cred ca e vreo problema in a face asta-te anunt ca stiu cine sti laughing)-asa ca daca ai de gand sa o faci sau sa ai faci -mergi intai la un control sa te asiguri ca nu ai ceva pe acolo sau el!

| ZapacealaAa a răspuns (pentru Danysan):

Nu am de gand! Mi se pare prea mare injosire, voiam sa vad doar cce parere are societateawinking

| diankutza a răspuns:

Sunt pe o pozitie neutra in aceasta intrebare. Nu-i judec pe cei ce practica acest gen de sex pentru ca posibil se simt bine si asta e cel mai important.