| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare cu specific clasic TPU. Cine nu știe, să nu răspundă! Rog seriozitate maximă! Poate răspunsul va mai ajuta și alte persoane cu asemenea probleme...

Nota din subsol: Nu vă beți cafeaua în timp ce examinați poza pentru indicii, pericol să ceară și tastatura o gură!

https://i.postimg.cc/BbVCX5jG/FB_IMG_1537426193868.jpg

3 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

T.fuc.k Parca tie motârca sa le dai o moaie, dapai sa te termini intr-una

| Uvox a răspuns:

Stiu eu, stiu eu!
NU, nu e posibil dar e probabil sa iasa 2 tot atat de retarzi (scuze) ca mamicile lor.
Funda? big grin