| Andrei173837 a întrebat:

Întrebare doar pentru fete.
Care parte a corpului unui bărbat va place? Si daca va place, de ce? Dati-mi un exemplu cu un barbat cunoscut

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Umerii și pieptu

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu ma intereseaza capul, in special creierul, daca are ceva in el happy iar cand deschide gura, sa nu scoata perle, prostii sau mitocanii.
In rest, nu-i important sa arte ca scos din reviste, ca nu-l duc la targ sa-l vand.
Sa fie inalt, curat imbracat si frumos mirosind, sa fie politicos, dragut in exprimare si comportament...restul se pot ajusta, ca oricum nu sunt importante.

| LilPleito a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai stati asa putin, si cu "penisul adevarat" ce facem? Spuneati ca curv... adica femeile asta cauta.

| Andrei173837 explică (pentru Violleta2022):

Cam ce înălțime sa aibă minim?

| Goete a răspuns:

Zona bazinului... sa fie umflatura cat mai mare happy
(Cea de la buzunar)

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Eu iubesc oameni, nu bucati de corp. In general tot. Dar ma atrag foarte mult mainile unui barbat. Mai ales cand le simt pe obrazul meu sau cand sunt mangaiata pe cap.