| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete.
Cat de mult conteaza pentru voi fetele ca baiatul cu care sunteti sa aiba o masina?
Va rog fara chestii de genul daca va iubiti numai conteaza daca are masina sau nu.

Răspuns Câştigător
| SyndicateX a răspuns:

Fetele se lasa mult mai usor cucerite de un baiat cu masina, va spun din experienta propie dupa ce am luat masina a fost mai usor veneau ele la minelaughing

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La mine daca nu are masina e egal cu 0

| Trynda a răspuns:

MASINA NU FACE PE OM. Cum sa intrebi asa ceva? lol

| raluk27 a răspuns:

Destul de mult. Si nu ma refer ca are dacie in loc de bmw. Din punctul meu de vedere, orice masina e buna, pentru ca : iesi sambata seara cu ea, aranjati, parfumati. Ce faci? O duci cu RATA, cu toti nespalatii care se si holbeaza cand esti mai atanjat, stai sa ingheti in statie, trebuie sa cumperi bilete, ea e pe tocuri si cand intr-un final ajungeti la destinatie, e "rupta" de picioare, poate ninge/ploua/e ger. Sa presupunem ca intarziati mai mult in oras, si bineinteles ca ar trebui sa o conduci acasa. Iti convine sa toci de fiecare data bani pe taxiuri? Eu ca fata, nu m-as simti tocmai in siguranta sa orbecai pe strazi la 11 si ceva noaptea dupa un taxi. Apoi, poti veni sa o vezi mai des, puteti pleca in excursii la munte, la mare. Deci a avea masina nu e atat un moft, cat o necesitate.

| blueheart a răspuns:

0,001%. Daca baiatul pe care il iubesc are cap si vointa va avea si un serviciu bun si bani pentru a-si cumpara si masina si casa si tot ce isi mai doreste el. De ce crezi ca daca un baiat are masina o fata va fi atrasa mai mult de el? De fapt este exact invers.
O fata trebuie sa-l iubeasca pe baiatul respectiv pentru ceea ce este el, pentru felul in care gandeste el si ceea ce simte pentru ea.
Daca as fi baiat nu as putea fi atras niciodata de fetele care m-ar intreba daca am masina, ce marca este etc. M-ar interesa parerea lor despre mine. Mi-ar placea sa ma creada special pentru ceea ce sunt nu pentru lucruri materiale.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

In principiu masina in ziua de azi este o necesitate nu mai este un moft, sunt fata si din discutii cu diferite fete am ajuns la concluzia ca daca baiatul are masina conteaza foarte mult mai ales daca este un cat de cat noua sau daca este bmw sau audi cam asta este adevarul

| Cristyan21 a răspuns:

Masina nu face pe om.Omul o face pe masina si inca o vorba daca tot conteaza masina pentru voi dar daca ar fi baiatul castrat rolling on the floor ce ati zice sa ai ba bani tot si sa nu aibe... stiti voi ce. rolling on the floor

| alexandra932323 a răspuns:

Logic ca da...Adica daca nu are Bemveu nici nu ma gandesc sa ies cu el!

| EllaMelly a răspuns:

Pentru mine conteaza foarte putin daca are masina sau nu, poate sa aiba masina s i sa nu aiba permis sau invers. Daca are masina e mult mai bine daca nu nu.Si sa stii ca conteaza si ca baiatul sa aiba un serviciu stabil, adica daca nu are servici din ce intretine fata? si fata trebuie sa aiba servici dar baiatul trebuie sa aduca mai multi bani in casa ca e capul familiei, asta din moment ce vrei sa-ti intemeiezi o familie, si masina e foarte buna sa o ai, asa ajungi mai repede la fata.big grin