| Eduard619 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete!
Ce tip de baieti preferati cei rai imbracati mai sport sau pe cei mai buni care sunt romantici imbracati mereu elegant big grin

Răspuns Câştigător
| HaruDarkAngel a răspuns:

Ete că haina îl face pe om.
o să ai mai multe şanse la agăţat dacă ai un papagal puternic...adică dacă ştii să vorbeşti şi dacă ştii să te şi îmbraci.nu neaparat la costum.dar ceva casual... ceva care să dea bine.să te scoată în evidenţă.

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru HaruDarkAngel):

Pai daca ai papagalul prea puternic sperii fatasad. laughing

| Demonull a răspuns (pentru ռօCօოოεռէ):

Nu şi dacă e inteligent..papagalul...papagalul. happy

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru Demonull):

Adica persoana, ai dreptate aici! tongue

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

In costumul lu' Adam, daca se poate.

| Demonull a răspuns (pentru madyddd):

Mhmmmmmmmmm...dar totuşi cu ceas.

| neutrino a răspuns:

Mereu ma feresc de persoanele foarte bine imbracate si foarte politicoase. Acestea mereu isi ascund adevarata fata!

| Eduard619 explică (pentru neutrino):

Ok deci tu esti cu genul de bad-boywinking

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Nu inteleg baietii care ati raspuns.era intrebare pentru fete laughing)) ce pl

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Buna. Eu as zice o combinatie intre cele doua, baieti romantici imbracati sport, dar si elegant la un eveniment mai special, ca doar nu vii in tricou si short la o nunta, sau poate da?laughing

| HaruDarkAngel a răspuns:

Prefer baietii romantici imbracati mereu elegant.