| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru masculi adulti, cat de mult te atrage aceasta persoana? http://www.iafd.com/person.rme/perfid=kecyhill/gender=f/ kecy-hill.htm

15 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Deloc

| Mosotti a răspuns:

Este cat de cat okey. Pe mine ma cam atrage mediu.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Ce mediu mann?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Adica ma atrage asa si asa, la asta ma refer cu mediu, deci nici prea mult nici prea putin, e okey, e medie ca fizic, ca multe altele.

| Sofer a răspuns:

M-ar atrage si as vrea o relatie cum ea. La corp nu stiu cum arata.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Poti vedea man, o simpla cautare pe google cu numele ei,, nu vreau sa promovez pornografia

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Doar pentru sex merge ca o vazui.

| Dalmore a răspuns:

Are față de copil, ew.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Are 20 de ani, rusia, actrita porno, da, credeam si eu ca e mica de asta am si cautat varsta ei

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

8/10.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Depinde de mood exagerat de mult.
Dar arata bine 9/10

| Xanor a răspuns:

Nu ma atrage de loc gen relatie, dar ca sa o *** odata merge

| MariusNWM a răspuns:

Nu sunt adult, dar nu ma atrage deloc.Mi se pare mie sau are ochii descentrati?

| RemmMember a răspuns:

Merge sa iti pierzi timpul cu ea, nu ai nimic ce pierde