| Gaftoi_Magdalena_1990 a întrebat:

Întrebare... Este normal sa curgă o mazga transparenta deoarece menstruația am avut-o doar o data și sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca in organismul tau ca de altfel al tuturor fetelor care ajung la varsta pubertatii s-a instalat procesul denumit ciclu menstrual, din acel moment si in continuare din vagin se scurge o secretie care este produsa de niste glande specializate si are rolul si menirea de a mentine atat sanatatea cat si starea de curatenie a ''pasaricii''. Multa sanatate!

| Gaftoi_Magdalena_1990 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc,la început m-am speriat și am crezut ca este o infectie

2 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Mazga de care vorbesti este dupa ce te mangai in zonele intime?