| Larysssssa a întrebat:

Întrebare este pentru fetele mari: Ați încercat să vă penetrați vaginul cu un dildo de dimensiuni mari, din acela cu ventuză? Dacă da, oferă o astfel de jucărie sexuală senzații intens plăcute? Vă întreb pe voi deoarece nu vreau să dau bani degeaba pe un astfel de instrument erotic și de aceea vreau să-mi spună o fată care a mai încercat așa ceva, dacă e mai plăcută senzația cu o astfel de *inginerie* decât cu un partener real, ținând cont că o jucărie de genu este mult mai mare în comparație cu penisul vreunui băiat iar curiozitatea mea este să văd cum e cu ceva mai mare iar dacă ați experimentat, vă rog să-mi ziceți dacă pe voi vă face să vă simțiți bine penetrarea cu un penis artificial, supradimensionat happy

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca fiecare organism uman reprezinta un ''unicat'', este lesne de inteles ca din acest motiv acesta de regula va reactiona psihic sau emotional, in mod diferit fata de alta persoana chiar daca stimulentii folositi sunt identici. In concluzie reiese cat se poate de clar, ca TU esti cea care de una singura poti constata pe propria ta ''pasarica'', prin experimentare directa; daca si in ce mod si/sau cu ce intensitate se manifesta senzatiile de placere si satisfactie provocate de respective jucarie sexuala. Succes!

| Hammurabi a răspuns:

Întrebare pentru fetele mari?
E întrebare pentru fetele exagerat de mari. laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt fana jucariilor sexuale prefer partenerul.

| Quassaar a răspuns:

Cam cat de mari trebuie sa fie fetele la care faci referire?

| Alex1992buc a răspuns:

Penisul meu are 17 cm, grosime cat asta din poza. cred ca e mai bun decat cel de plastic

| KosmosInFlame a răspuns:

Eu zic sati incerci norocul

| Larysssssa explică:

Uitați, ceva de genul asta mă interesează: http://www.fantezie.ro/product/real-extreme-extra-girth-dildo-5/. Ați încercat cu așa ceva?

| AlexIon1990 a răspuns:

O prietena de a mea a incercat asa ceva si a fost cam dureros...
http://www.toysex.ro/Big-Dong-Flesh
partea de preludiu, excitare si dilatare nu o poate face un dildo si drept urmare va trebui sa fi foarte excitata ca sa poti incerca asa ceva si neaparat cu mult lubrifiant
daca esti curioasa, dai tot inainte!