| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare fetelor: marimea potrivita?

40 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Grosimea e baza!

| Kalla a răspuns:

1,75 daca te refereai la inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac barbatii nu baietii...

| dddddadada a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai raspuns la o intrebare pe care nu ti-a pus-o nimeni, deci, marimea potrivita?

| anonim_4396 explică (pentru dddddadada):

Nu ai tu marimea potrivita pentru mine.

| dddddadada a răspuns (pentru anonim_4396):

Si din nou raspunsul tau e pe langa intrebare, aici nu vorbesc despre mine, ci despre preferintele voaste, a fetelor, si in plus, n-am interesul in a avea marimea potrivita pentru tine avand in vedere ca nu-mi pasa nici 5 minute persoana ta.

| anonim_4396 explică (pentru dddddadada):

Mi-se falfaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
NU EXISTA marimea potrivita!
Si oricum nu asta conteaza, conteaza intelegerea, iubirea sincera etc.
Te pup!

| Madayna a răspuns:

Grosimea conteaza mai mult.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Doua hectare

| CorneliaC a răspuns:

Degeaba are marimea potrivita daca nu stie sa dea bine cu ea happy

| xCrazyGirl a răspuns:

Mai mult conteaza grosimea ca daca e prea lung e possibil sa nu-ti intre in gura laughing big grin

| Azµre a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Și dacă e prea gros și ai gura mică?
Răspunsul corect ar fi nu există!

| xCrazyGirl a răspuns (pentru Azµre):

Atunci nu stiu big grin e clar ca nu exista adica macar pentru cineva e asa si pentru altcineva e altcumva...

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Pentru tine cum e? in centimetri, multumesc

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

18-20 big grin

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Felicitari, ai fost prima cu un raspuns pe subiect

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

Poi da laughing) Glumesc oricum mersi devil

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Sa inteleg ca n-ai incercat niciodata?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

Ca nu am incercat ce? laughing

| xCrazyGirl a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Daca e ceea ce cred eu, ba da de 4 ori big grin

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Sex

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Cati ani ai?

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

Mi-ai pus intrebarea exact dupa ce am raspuns dar eu am inteles oral,,, ala norma de mai multe ori laughing)

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

15 laughing

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

E greu cu mesajele astea private, nici nu-ti dai seama cand le primesti

| xCrazyGirl a răspuns (pentru dddddadada):

Mda happy tu cati ani ai?

| dddddadada a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Mesaj privat

| Kirito21 a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Ceea ce este "potrivit" pentru mine poate fi mic sau mare pentru alta fata.

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Nea, sunt fata si dupa parerea mea, alte lucruri sunt mai importante, nu marimea. P.S: esti dragut :*

| dddddadada a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Multumesc, este normal sa te gandesti si la marime cand vine vorba despre sex, nu?

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Da, recunosc ca te gandesti si la asta la un moment dat dar atunci cand intervin sentimente, nu mai conteaza asta. ca doar nu poti renunta la o persoana pentru care simti ceva doar pentru ca o are micalaughing) mi se pare ceva absurd.

| dddddadada a răspuns (pentru kossmin16):

Hahah, daca ne-ai vedea face to face ti-ai da seama ca nu semanam

| Condor a răspuns:

La pantof la ce laughing fii mai explicit

| dddddadada a răspuns (pentru Condor):

La primul lucru care ti-a venit in cap can ai citit intrebarea

| Nko_Nykolle_1995 a răspuns:

La haine?