| elyteiubeste a întrebat:

Intrebare in special pentru baieti.
ce vedeti voi la o fata?
vreti relatii serioase sau nu?
argumentati.
dau funda + voturi.
multumesc

Răspuns Câştigător
| Darius_6848 a răspuns:

Am 19 ani acum, si da, as vrea o relatie serioasa, bazata pe incredere si iubire, dar cam greu, de fapt am inceput sa cred ca nici nu o sa se mai intample, parerea mea e ca acum fetele vor doar sex, dimineata isi ia hainele si pleaca fara sa mai zica nimic, si na nici eu nu ma obosesc sa o sun. de obicei acum nu mai accepta nimeni sa iasa la un film sau la o plimbare in parc, dar daca o duci la club de fite sau in molll e bine. eu imi doresc pe cineva sa o sun doar pentru vreau sa ii aud vocea, doar sa ii aud rasul, doar sa imi spuna ca ma iubeste, dar incep sa cred ca e imposibil sa gasesti asa o femeie sad daca are cineva o alta parere sa imi spuna si mie ca nu e asa. ma gasiti pe id de messs axelalexblackkk big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da eu vreau o relatie serioasa cu o fata si nu imi place sa merg azi cu una maine cu alta e absurd si nici nu imi face placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde de virsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie serioasa.As vrea ca iubita mea sa fie in acelasi timp cea mai buna prietena.