| popmirgea87 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete:

ati vrea sa fiti prieneta cu un baiat timid?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Măh... nu stiu ce să iti raspund!
"prieneta", mhhh n-am auzit niciodata de cuvantul asta...laughing

| Criss003 a răspuns:

Da. mie imi plac si genul asta de baietii. chiar daca sunt timizi cu fetele, in general au un simt al umorului super, sunt de gasca, ai cu cine sa vorbesti si apreciez cand incearca sa-i zica unei fete ca o place. chiar daca dureaza sunt foarte dulci si apreciez gesturile.
fiecare in felul lui. big grin

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Nu.

| Bybyutzzzz a răspuns:

Depinde, daca totusi baiatul e de treaba, dulce, amuzant, dragut, poate ca da

| SadWord a răspuns:

Am fosthappy
Baieti timizi sunt dragutii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit prieneta vine de la grecescul preinos care inseamna:...poi..mnu stiu..crd k s-ar puteea sa insemne cv

| sillvia6 a răspuns:

Depindehappy se poate vindeca usor timiditatea, daca as stii ca merita as incercahappy

| Wwwx a răspuns:

Prietenă?-da
Iubită- teoretic nu. Nu rezolvăm nimic dacă ambii suntem timizi.
Dar până la urmă, în dragoste nu mai contează toate chestiile ăstea.