| Radandam a întrebat:

Întrebare mai mult pentru fete, dar pot răspunde și băieți. Este adevărat ca atunci când o fata își face o relație și urmează sa își vadă partenerul gol, are aceeași curiozitate cum o au și baietii la o relație cu o fata noua? Adică sunt nerăbdătoate sa ii atingă și sa ii vadă penisul iubitului pentru prima data?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Asta e un fel de stereotip pentru ca nu depinde de gen ci de om, fie ca esti baiat, fie ca esti fata.