| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare numai pentru baieti! Ce fel de lenjerie intima va place?

9 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Daca te referi la ce poarta fetele bichini rosii daca te referi la baietii boxeri

| eurynomus a răspuns:

La fete banuiesc. negra sau rosie din dantela

Răspuns utilizator avertizat
| quickly a răspuns:

O lenjerie mai sexy asa cum s-ar zice... baietii se uita numai dupa fete sexy!

| Crat3r a răspuns:

Sutien si bichini. Si nimic altceva. Da e bine si fara. Spun eu ca baiat.

| RapperuL_7603 a răspuns:

Sincer? fara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu port lenjerie intima. "Luptatorul" meu trebuie sa fie FREEEEEEEEEE!

| vladish555 a răspuns:

Tanga sexi ( ata sa fie cat mai subtire) cat despre sutien unu sexy.mie nu-mi place dantela

| George_4355 a răspuns:

Bikini de preferat negrii sau rosii!happy