| miky_2929 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:as vrea si eu sa stiu ce se intampla daca sunteti prea excitatibig grin...cum va simtiti, ce simtiti, etc...big grinms mult:*:*

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu crezi ca vrei sa stii prea multe? Exista totusi o limita a intimitatii, a ceea ce se intimpla "atunci", si cu siguranta unele lucruri ar trebui sa ramina ascunse. " Slava lui Dumnezeu sta in ascunderea lucrurilor" spune Biblia, deci ce e mai frumos, trebuie sa ramina ascuns. Daca chiar vrei sa stii, intreaba-ti partenerul. Cu el poti fi oricit de deschisa ( e chiar indicat acest lucru), si el iti poate spune fara probleme.

| Mo a răspuns:

Hmm...interesant subiect, miky!

| gingasull a răspuns:

Ma simt bine cand sunt exicitathee hee, atunci cand sunt excitat soldatelu se ridica, gata sa navaleasca in templu... iar la ejaculare. o usurare, o detensionare a testiculelor happy.

| ELD a răspuns:

Zici ca iei interviulrolling on the floor)

| myrazvy a răspuns:

Km acelasi lucru pe care il simt fetele. decat ca la barbati e intr-un fel la femei in alt fel dar fac parte din aceeasi categorie

| cristina_3322 a răspuns:

Deci te-a lamurit toata lumealaughing)

am intrat pe intrebarea ta pentru ca eram curioasa de raspunsuri da pfflaughing)

| oeg a răspuns:

Daca sunt prea excitat simt durere! ma dor testiculelebig grin! fundabatting eyelashes