| IamGIPSY a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Atunci cand faceti dragoste,va place sa fiti sarutati pe gat, pe piept? Sau va place doar sa sarutati voi femeile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti plimbi mainile pe spatele lui, sa-l tragi spre tine ca si cand ai vrea sa te patrunda mai adanc, respira greu si precipitat in urechea lui. Barbatilor le place sa fie sarutati pe gat, pe piept. Spatele, pieptul, abdomenul, sfarcurile, gatul, toate astea printre altele sunt zone foarte erogene. Tehnici ca astea innebunesc un barbat. Si inca nu sunt toate. Cel putin pe mine ma aprind instantaneu chestiils astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E de ajuns sa zica ea de doua ori "Ahh!" sau "Ohh!" si imi dau drumul laughing

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da ne place pentru ca ne excita foarte mult.

| ionut332 a răspuns:

Pe gat da adica vad rostu.Pe piemt doar mana sa eu pui no nu stiu acum asa mi-ar placea mie.Conteaza de persoana

| Hossam a răspuns:

Pai, mie mi-ar placea! Dar mentionez ca inca nu mi-am inceput viata sexuala. So... happy