| Elena12_2135 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : baieti preferati ca o fata sa va spuna ca va place sau voi sa spuneti unei fete ca o placeti?

intrebare pentru fete : fetelor preferati sa va spuna un baiat ca va place sau voi lor?

5 răspunsuri:
| d3utzsa a răspuns:

Aqum depinde dupa situatie! de ex mie mi s-a int de multe ori sa imi spuna unii baieti ca ma plac, dar si eu le-am spus la unii!
de ex, daca stiu ca un baiat ma place astept sa imi spuna el! dar daca imi place de un baiat si vad ca nu ma baga in seama si nu am nici cea mai mica sansa la el incerc sa ii explic ca imi place de el! incercarea moarte n-are

| baiatulxboyx a răspuns:

Daca si mie imi place fata respectiva normal ca mi-ar placea sa imi spuna ca ma place... Adica, mi-ar usura munca big grin.

| virus5381 a răspuns:

Raspusn pentru baieti : Mie nu imi ppace nici una. Prefer sa mi se arate ca ma place (zambete cate o mangaiere cand nu observ etc) si eu ii voi raspunde prin ignoranta (daca nu sunt interesat de fata) si sper sa se potoleasca si ea ca de nu ma supar laughing sau in caz contrar si eu ii voi raspunde printr-o mangaiere zambet etc.

| HySpear a răspuns:

Ei bine...ambi trebuie sa spuna, doar ca nu numai prin vorbe, ci si prin fapte...

| xDKyw a răspuns:

Eu sunt fata: prefer sa imi spuna un baiat.asa nu ma fac de ras