| mislove a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati ce va place mai mult in dormitor sa fiti dominati sa fiti legati de pat iar partenera imbracata in costum de pisica, de politista sau orice alt costum sexy si dur si sa va chinuie cu cuburi de gheata pe abdomen sa va biciuie iar apoi sa va faca un sex orar cu gheta in timp ce va mai musca din cand in cand e baza penisului sau de testicule. Sau va place sa sa dominati partenera sa fie sclava voastra sa puteti face orice cu ea sa o legati sa o biciuti sa urle de placere sa va inebuneasca cu un sex oral in timp ce o tineti in lesa sau o trageti de par

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da mie imi place sa fiu legat si sa profite domnisoara sexy de mine

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca mintea ta o ia uneori razna ori din cauza ca ai o conceptie ultralibertina despre viata in general si despre viata sexuala in special, ori din cauza vizionarii a mult prea multe filme porno mai ales cu tenta sau chiar tema sadomasochista. Sper ca la un moment dat sa ai ocazia sa experimentezi toate aceste perversiuni si fantezii sexuale. Succes.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Degeaba e imbracata in politista cand stiu ca in ea zace o plictiseala enorma.Mai bine o fac cu o politista si adrenalina e mai mare.

Răspuns utilizator avertizat