| asdsdsaaas a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ca va place cel mai mult la o fata?(raspundeti sincer)

9 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Fata insasi, altfel, am fi toti homo!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Supps a răspuns:

Ochii si parul sunt pe primul loc pentru mine, desi si restul conteaza foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| eduardinoedy a răspuns:

Sa arate bine si conteaza cum e sufletul ei

| Mihai543215 a răspuns:

Mie unu imi plc mult la o fata sufletul ei, comportamentu, daca ma intelege si daca o inteleg. Nu conteaza sa fie buna cum cauta acum toti baietii, conteaza pe interior( acu nu intelege ca te uiti la una stramba a draq laughing cauti si u una frumusica si interesanta ca sa zic asa). Sincer dintr-o fata buna si care arata bine la fata, si una nu prea buna, cu o silueta potrivita si cu care am ce vb si discuta, ne intelegem unu pe altu, pai pe asta as alege-o.

| voicualexvoicu a răspuns:

Sa ma **** bine si sa-mi bage **** foarte bine rau de tot

| ubialtau a răspuns:

La ce te referi? sufleteste sau fizic?big grin

| infiniMAX a răspuns:

Cum arata (corpul)