| adrianajollie a întrebat:

Intrebare pentru baieti: care e comportamentul care ar trebui sa-l adopte o fata pentru a va cuceri?

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Eu sunt de necucerit

| Sigmund a răspuns:

Sincer, nu cred ca are prea mare importanta.Pe mine o fata ma cucereste prin comportamentul ei, caracterul si personalitatea ei.Cred ca este de ajuns si suficient ca o fata sa fie ea insasi, sa fie spontana.

| YourDailyApple a răspuns:

Stiu ca ti s-ar parea un cliseu clasicul " fi tu insuti ", dar chiar este o vorba foarte adevarata. Daca ar adopta un anume comportament fata de mine atunci asta ar insemna ca numai de ochii mei se comporta in acel fel, corect? Si cam asta e greseala pe care multi o fac, incearca sa para ceva ce nu sunt pentru ca mai apoi cand vor da in bara neputand sa mimeze acel tipar pana la infinit, sa fie parasaiti tot din prostia lor pentru ca nu au fost cinstiti de la bun inceput.

| Seby90 a răspuns:

Ei uite ca la asta nu m-am gandit niciodata. Si sincer nu am stat sa analizez cum sa purtat cineva cu mine inainte sa ma indragostesc, pentru ca niciodata nu mi-a trecut prin cap ca poate fi premeditat, am zis ca e natural, dar m-as putea indragosti cu usurinta de cineva cu un comportament asemanator mie(nu asta nu inseamna sa se poarte exact ca mine) dar presupun ca atata timp cat este simpatica, tandra, relaxata, vorbareata si linistita ma poate cuceri cu usurinta, si poate face ce vrea din mine -_^

| Addy_6745 a răspuns:

Doamne pe strada si c***a in patwinking depinde de la baiat la baiat laughing