| alina2k18 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : cat ati rezistat cel mai putin la un s3x oral bine facut? 5 minute? 10?
Fac un mic sondajwinking

Răspuns Câştigător
| DonGiani a răspuns:

Ca sa fiu sincer, intre 5-10 minute cel mult aproape orice bărbatwinking

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

30... e greu dar cu multa practica si interes se poate. Dar sant ocazii in care minim rezist 15 min

| lplostonyou a răspuns:

3 minute

| RAY a răspuns:

3 minute

| mihai69 a răspuns:

După ce am început să primesc ori de câte ori am dorit, am reușit să mă învăț să nu mai termin în trei minute. Acum rezist și o oră, dacă e nevoie.
Tu?

| alina2k18 explică:

Mhhmmmm te simt ca mai ai putin si...winking
Sa nu dai pe tricouwinking

| Goete a răspuns:

happy... eu am patit mult mai rau decat sa dau pe tricou

| Lawliet14 a răspuns:

Greu de zis.

| Lawliet14 a răspuns:

Marea sugatoare happywinking

| HadesSs a răspuns:

Daca nu e deepthroat, poate dura un pic happy

| alina2k18 explică (pentru HadesSs):

La bine facut la asta ma refeream... si pentru DT iti trebuie si ceva cm... nu vb de 12- 15 laughing)

| HadesSs a răspuns (pentru alina2k18):

happy e bine sa nu fi data cu rimel ca ti se strica machiajul cand iti dau lacrimile

| HadesSs a răspuns (pentru alina2k18):

Bag seama ca ai avut parte numai de limbi si pl de baietei de gimnaziu laughing

| alina2k18 explică (pentru HadesSs):

In real nu e ca in filmele alea de te uiti tu bosswinking

| HadesSs a răspuns (pentru alina2k18):

Ai dreptate e mult mai misto in realitate laughing

| alina2k18 explică (pentru HadesSs):

Scrisu sau tastatu? laughing)

| HadesSs a răspuns (pentru alina2k18):

Ce limba e asta, una din limbile tale preferate? laughing

| alina2k18 explică (pentru HadesSs):

laughing)
Pai a ta e preferata meawinking

| HadesSs a răspuns (pentru alina2k18):

laughing

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Eu am patit-o p'asta cu rimelu laughing)) mama ce m-au usturat ochii...

| HadesSs a răspuns (pentru sofisis):

Replica a fost ''de mult nu mi-au mai dat lacrimile asa'' laughing

| Bogdann1107 a răspuns (pentru alina2k18):

Un om trist detine 12-15 cm laughing) saraci ce povara laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curiosii mor repedewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã conduc eu rezist mai putin.
Un mic sfat dacã vrei sã il termini repede pe unu, maseazãi prostata. Numai ai grijã sã nu-ti iei o copitã peste ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mi-o fi aparut intrebarea asta pe pagina daca e asa veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cronometrat

| Roxin a răspuns:

Cu putin antrenament, 15-20 de minute. Depinde de ''bine facut'' ala. Nu totul se rezuma la partea strict fizica. Cel putin, in cazul meu.

| EcceHomo a răspuns (pentru Roxin):

Sigur nu te gândeşti la friptură de vită? 15-20 min este timpul perfect setat pentru un muşchiuleț "bine făcut".winking

| Xelon a răspuns:

Te referi facut de tine?
Sincer, problema se pune daca mi-o scoli laughing
PFF, asa urata esti incat 1 an nu ai gasit pe nimeni sa te reguleze? ...in cazul asta iti punem o punga pe cap, te-ai suparat pe mine ca te-am facut tarancuta sau ca ti-am zis ca esti certata cu apa? thinking

| JustStitch a răspuns:

Sunt sigur ca ad rezisra mai mult, nu mai sunt virgin

| DonGiani a răspuns:

Alina ma mai iubești? laughing)

| alina2k18 explică (pentru DonGiani):

Da...
Si dragostea ta e tot... MARE?
hee hee

| DonGiani a răspuns (pentru alina2k18):

Nu vreau sa ma laudwinking Dar de iubit iubesc din tot sufletulwinking Dar ca sa îți răspund la întrebare... Da, e foarte mare laughing))))

| DonGiani a răspuns (pentru alina2k18):

Îmi place că ești glumeata și nu te superiwinking

| armand69 a răspuns:

Eu prefer 69 cu orgasm simultan, dar daca este bine facut as ruga-o sa nu se grabesca.lucrurile frumoase ar trebui sa dureze, nu?

| Bogdann1107 a răspuns:

7-10min dar bine facut laughing

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Cel mai putin am stat 30 de minute, a fost satisfacuta fata dupa 30 de minuate a avut si orgasm

| Alex1992buc a răspuns:

In general rezist peste 30 min. am 17 cm

| Alex1992buc a răspuns (pentru Alex1992buc):

Apropo. imi place in masina

| killer3023 a răspuns:

Trebuie să recunosc că am fost la una cu plata, fiind virgin, a supto bine și au trecut 45 de min și nu a reușit sa ma termine, a fost foarte plăcut dar nu am reușit și a expirat timpul, chinuindu-se să mă termine. Iar o laba ma tine și 2 ore fără material. Sunt rezistent.

| Gabriel_Matei_1905 a răspuns:

15 min...

| Bogdan_Cyclamen_1986 a răspuns:

Eu am rezistat doua ore (specific : dormeam )

| Andreiut96 a răspuns:

Ce-ti mai plac oralele Alinak18

| Pedocandy69 a răspuns:

69 de minute.

| codrin6969 a răspuns:

12 min

| MrT1m a răspuns:

Ce as vrea un sex oral binefăcut?