| Emma a întrebat:

Intrebare pentru baieti
Cat de mult conteaza virginitatea unei fete pentru voi?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zero, deloc, absolut deloc.
Un om este la fel de acceptabil sau inacceptabil, inteligent sau trepanat, dezirabil sau indezirabil indiferent de statutul activităţii sau inactivităţii sale sexuale.
Eu nu clasific femeile în virgine şi nevirgine. Criteriile mele vizavi de femei nu includ astfel de aspecte.

14 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Voi cereti ca o fata sa fie virgina, dar majoritatea dintre voi[baietii]mai sunteti?

J nu vreau rasp gen: Baiatul e baiat!

Ca asta e discriminare! Avem drepturi egale!

| lovenotsex a răspuns:

In primul virginitatea unei fete ar trebui sa fie punctul ei forte, sa conteze enorm pentru ea, reprezinta personalitatea si oglinda fetei. Iar pentru baiat puritatea fetei este o incredere in sine. Cel putin pentru mine nu a fost niciodata 'un trofeu"cum se zice, a fost mai mult atunci am simtit ce e iubirea, cand vezi cat insemni pentru o fata, atata timp cat iti ofera puritatea ei. Dar cum am zis ar trebui sa conteze mai mult pentru fete, pentru fiecare baiat in parte poate conta in diverse feluri, bun sau rau, enorm sau indiferent. Apreciez fetele care tin la imaginea lor.

| Adyr0 a răspuns:

Nici nu-ti dai seama. Pentru un baiat calumea conteaza chiar foarte mult. E un criteriu destul de important.

| Sigmund a răspuns:

Probabil că un băiat se simte mai bine dacă dezvirginează el o fată. Pentruz mine asta nu are nici-o importanţă. Nu contează dacă e sau nu virgină, contează ca fata şi băiatul să se iubească, asta contează pentru mine, nicidecum virginitatea.Nu contează să fie virgină, dar m-ar deranja să ştiu că a mai trecut prin zeci de paturi. Înţelegi ce vreau să spun prin paturi.

| GdX a răspuns:

FOARTE MUUULT, decat sa iau una sparta de o armata intreaga, mai bine stau pe "neveu"

| HelpBoy a răspuns:

Oricum in ziua de azi nu prea mai gasesti virgine.

| Karamel a răspuns:

Conteaza mai ales cand imi doresc o relatie serioasa... dar nu numai asta conteaza... oricum este un plus major, daca respectiva fata este virgina si din pacate majoritatea fetelornu mai stiu sa aprecieze acest privilegiu.

| brosu a răspuns:

Contează la fel de mult cât contează şi pentru ele.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Și americanilor le-a plăcut cînd au aterizat primii pe Lună, mie de ce nu mi-ar place?

| nsn83 a răspuns:

Conteaza mai mult pentru baieti decat pentru fete! majoritatea fetelor considera asta o problema! Fetelor virginitatea nu este o rusine si nici o boala parerea mea este ca virginitate este un avantaj pentru o fata in relatia cu un baiat si inca un sfat baietii care fug de fetele virgine aia nu cauta o relatie serioasa sau nu au suficient timp sa astepte!

| par3ye a răspuns:

Mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine conteaza FOARTE, FOARTE mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult, esti si tu

| alina_8632 a răspuns:

Buna! da iti zic eu cat de mult conteaza pentru baieti, putin sau poate deloc adica 0 cei care spun ca vai doamne pentru ei conteaza si nu stiu ce. MINT pentru toti baietii in ziua de azi conteaza sa se culce cu o fata din prima saptamana sau daca nu luna nu stiu sa mai aprecieze fetele serioase cuminti le plac numai patachinele care stiu sa se "miste in pat" intr-un cuvant cur***le ordinare ei se dau raniti fata de noi ca nu se mai gasesc ca nu stiu cum ca nu stiu ce dar de fapt ei sunt vinovati ca exista atatea panarame pentru ca nu au pretentii nu se respecta ei in primul rand nu ii intereseaza cu ce fel de fata umbla atata timp cat le da dreptu...cam asta e cu baietii in ziua de azi happy poate ca unii dintre ei se supara dar asta e adevaru si stiu ca doare.