| ProfaBlondă a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce cadou v-ar placea sa primiti de ziua voastra, de la iubita voastra? (la prima aniversare petrecuta impreuna)

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa.Ce vrea ea sa ofere..Gestul conteaza!

| richarddawkins a răspuns:

Orice lucru, conteaza ca are un interes

| ProfaBlondă explică (pentru richarddawkins):

As vrea ceva care l-ar putea pastra ca amintire!

| richarddawkins a răspuns (pentru ProfaBlondă):

O minge de fotbal, un parfum barbatesc, vezi cei place si lui ce pasiunii are, o rama cu o poza cu voi doii

| k_7073 a răspuns:

Putha
Fundita? happy

| AnonimNeamt a răspuns:

Un sex fierbintelaughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))SAu 1 sarut... funda?

| Rts123123 a răspuns:

Gestul conteaza dar adica as fi eu doar amo, amo, si iar amooo...

| ivascu30 a răspuns:

Un parfum bun.ti-as spune si de care dar depinde ce gusturi are fiecare.

| dragosell a răspuns:

Orce vrei

| Iakobel a răspuns:

Depinde ce gusturi are el 1 sarut 2 pat 3 pzd.Dar eu mereu aleg pzd :X

| Vladislav3 a răspuns:

Un sex fierbinte sau o dragoste nebuna :-P