| Aimèeeee a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce fete apreciati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Fetytza99 a răspuns:

Le plac panaramele, dar aprecizeaza fetele cuminti!

| Auslesse a răspuns (pentru Fetytza99):

Poti s-o mai cizi pe asta! dar, oricum, n-ar recunoaste nici in ruptul capului!

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Cel mai mult la oricine apreciez sinceritatea,seriozitatea, determinarea, umorul

desigur si aspectul fizic, dar cand vad o fata frumoasa subconstientul meu automat decide ca nu e de mine asa ca prefer metaforic sa spun asa sufletul nu aspectul fizic, nu poti cere ceva daca nu oferi nimic sau egal cu cea ce primesti

| HolyPotato a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie să te descurajezi! Dragostea apare de obicei între persoanele cam pe aceeași scară de frumusețe, dacă înțelegi ce vreau să zic. Termenul de frumusețe este perceput diferit de fiecare persoană în parte. Important e să ai încredere în tine și să fii mereu îngrijit. Lasă complexele! Nu există oameni urâți, doar neîngrijiți sau care sunt urâți din cauza atitudinii lor.

| RAY a răspuns (pentru HolyPotato):

Sincer mi-am pierdut increderea in iubire

| HolyPotato a răspuns (pentru RAY):

Știu ce spui, crede-mă, nici eu nu cred în iubire. E un sentiment confuz și în orice caz, trecător. Ce e important e să te simți bine cu tine și să te bucuri de ceea ce ai că mereu e loc de mai rău. Faptul că stăm și ne îndoim de diverse lucruri, ne împovărăm existența cu lucruri și gânduri fade n-o să ne ajute cu absolut nimic. Depinde de noi să ne acceptăm viața sau să încercăm să schimbăm ceva, poate chiar și modul de gândire.

| ErrorFound a răspuns:

Atata timp cat nu sunt maneliste, grase(gen zilnic la MCDonalds), proaste sau prea autoritare imi plac toate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletista

| Demonull a răspuns:

Apreciez femeia care stie sa ma aprecieze..si atunci cand imi merge foarte bine dar si atunci cand raman fara nimic. Sper ca exista.

| Scarbo a răspuns:

Fetele moarte, poti sa-i faci ce vrei, ea nu se va supara poti lua decizii fara sa-i spui, poti sa i-o tragi oricand vrei, si poti avea oricate vrei.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Scarbo):

E o idee buna, insa nu stiu ce sa zic, alea cam prind miros dupa o vreme...nu e mai buna gonflabila? thinking

| AndreiGSQ a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mai are pretentia sa si miroase?laughing

| Scarbo a răspuns (pentru CoquineNoire):

Daca prind miros, poti sa le diseci, mai inveti si ceva anatomie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scarbo):

Da ai o problema aici laughing)))) nu e calda laughing))

| BlitzLikeXd a răspuns:

Le plac fetele cuminti si panaramele

| GăbițuGabriel a răspuns:

Eu apreciaz fata care ma iubeste, fata care sta langa mine la bine si la greu indiferent de problema, nu cele care vor bani si sex si apoi, pa si au plecat...
winking

| RAY a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

In basme gaby vei gasi si asa ceva in viata reala sigur pe alta planeta

| anonim_4396 a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Culmea e ca cei care vor sex sunteti voi laughing)))) si cand va simtiti iubiti vo luati in cap

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce raspunzi sa te afli in treaba? De unde stii tu ca eu sunt ca toti ceilalti? Ai fost la fundul meu sa vezi? NU mai vorbi ce nu stii si ce nu te priveste. Capisci?

| Ionut19CT a răspuns:

In pat târfa, și pe strada cuminte!

| Aimèeeee explică (pentru Ionut19CT):

Adica vrei sa zici c... in pat, doamna pe strada si bucatareasa in bucatarie laughing

| Ionut19CT a răspuns (pentru Aimèeeee):

Cam asa ceva laughing :*

| Aimèeeee explică (pentru Ionut19CT):

happy

| Unlocked a răspuns:

Alea care ma intreaba din 5 in 5 minute ce fac prin mesaje, apeluri, etc laughing.Cum ar venii imi plac fetele insistente, adic cel putin asa imi dau seama ca ma iubeste, ne dandu-mi pace laughing)).

| Anonimul674 a răspuns:

Buna, da' nebuna.

| UTB a răspuns:

Increderea sa pot sa am incredere in ea sa poata avea incredere in mine

| AndreiGSQ a răspuns:

Pasionate de tehnologie si astro-fizica, eventual limbaje de programare. Daca nu se poate, macar sa stie sa joace sah.

| BlockBuster90 a răspuns:

O fata care sa fie curva doar cu tine, in rest sa fie o fata obisnuita si cumintewinking

| L3viatan a răspuns:

Apreciez simplitatea la o fata, simtul umorului, pur si simplu sa fie ea..ca m-am saturat de fitoase, de cele care se cred superioare, si de panarame.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru L3viatan):

Nu inteleg baietii, sincer, vreau sai inteleg dar nu reusesc, o fata cu simtul umorului, sa fie ea, si cand un baiat intalneste o asemenea fata ce are toate calitatile placute si fizice si morale de ce se poarta aiurea cu ea si ajunge sa aiba o relatie tot cu una fitoasa si mancatoare de bani... un mister laughing)

| Aimèeeee explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce vor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aimèeeee):

Cam asa, sunt debusolati saracii

| L3viatan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti baietii is cum crezi tu, unii poate fac cum ai zis tu dar altii nu.