| alexaalexandra a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce fete preferati? brunete/blonde/grase/slabe/ochii/temperamentul?

12 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Nici una dintre ele mai bine o fata simtita decat nesimtita, o fata naturala as prefera

| vali_6207 a răspuns:

Blonde, brunete numai grase sa nu fie, ochii verzii, draguta sa fie ca degeaba e blonda, bruneta, slaba ochii verzi dk zici ca e din revista FOAMEAlaughing

Si eu daca sunt fata nu pot raspunde?rolling on the floorrolling on the floorpoate imi plac si mie fetelehappy
si blonde si brunete slabe ochii albastri ca cerul senin!

| KoWalSky a răspuns:

Bruneta, slabutza, mica de statura, ochii nu conteaza si sa nu fie prea vorbareata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poai da imi plac in special blondele slabe cu curu mare.:X:X:X da imi plac si brunetele da alea mai pitzypoance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nici blonde nici brunete etc nu contiaza,, nu contiaza frumusetzia,, da contiaza sinceritatia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoasebrunetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer blonde, slabe, cu ochi verzi rele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vreti o fata bruneta frumoasa da-ti add la bebeshukara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, cu ochi albastrii, de statura medie, sa fie draguta, sa nu fie nici prea slaba dar nici grasa, sa fie intelegatoare

| bvstefi96 a răspuns:

Bruneta, ochi verzi potrivita si sa fie draguta.

| floand a răspuns:

Pai, roscatalaughing nu grasa nici slaba, sa am pe ce pune manahee hee ochii nu conteaza pentru mine, temperamentul.sincer.sa nu fie impulsiva sa fie delicata. Sa fie ca iubita mea!