| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți! Ce părere aveți dacă labia vaginului este mai mare și atârna puțin in jos? Va deranjează neaparat faptul cum arată?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate opera & arata naspa sincer

| R3sPeCt a răspuns:

Trebuie o poza ca sa evaluamlaughing glumesc, din punctul meu de vedere nu are importanta, important e sa isi facta treaba big grin

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, ca nu-ti masoara nimeni labiile pasarcii, care oricum nu au importanta la sex.

| Crackman a răspuns:

Am avut parte de multe forme, toate miros la fel laughing
Acum vb serios nu este motiv de ingrijorare

| andrey69 a răspuns:

La fel cum si la noi unele sunt mai groase, altele mai strambe unele mai mici altele mai mari nu influenteaza negativ problema ta, asa te ai nascut, nu ai ce face, trebuie ca tie sa ti fie bine nu celuilalt.

| Adriann92 a răspuns:

Cred că tuturor ne-ar plăcea mai mult să fie așa cum spui tu

| 2002mihnea2002 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja, ba chiar mi se pare ca arata bine