| mistap a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce parere aveti despre fetele plate? sunt asa importanti sanii daca au fund si sunt frumoase la fata? raspunsuri sincere pls!

8 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Ce catalogare, jur. important este ceea ce consideri tu despre acea fata. personal nu totul se rezuma la sani sau la fund sau ma rog la vreun anume lucru. intr-adevar fizic sa fie placuta. dar ce conteaza intr-adevar, dupa parerea mea, este sa aiba ceva prin capsor, sa aiba ceva creier pe-acolo... in rest toate bune. numai bine

| RzVq a răspuns:

Daca cineva te iubeste te va iubi si fara sani in fine sunt importanti si accestia dar nu intratat in cat sa te refuze din cauza asta...
Bafta!

| ggalilei a răspuns:

Am vazut nenumarate fete cu sani mai plati, mai mici, dar cu corpul "per ansamblu" mult mai sexy decat cele cu sani mari, de exemplu cele cu bazinul mai lat si cu coapsele mai mari.Sanii mari nu sant neaparat cel mai cautat criteriu, in ciuda propagandei facute in mass-media pro silicoane.

| BossDeBoss1998 a răspuns:

Nu, nu- conteaza, i like girls with small titswinking but and girls with big boobs is sexywinking

Răspuns utilizator avertizat
| lilbb a răspuns (pentru BossDeBoss1998):

Ce engleza ai in tinelaughing

| laurrrr a răspuns:

Nu conteaza.pt ca daca placi o persoana o placi asa cum e.si in primul rand nu conteaza atat de mult formele.adica mie imi plac fetele cu forme nu exagerate de mari si poate sa fie si plate

| emyemanuel a răspuns:

Nu nu sant inportanti. odata ce o iubesti pe acea persoana nu mia conteaza sani, fundu su frumoasa la fata..parerea mea