| cristinaqq a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce preferati dintre: fete cu forme sau fete slabe? Prin fete cu forme nu ma refer la fete plinuțe sau grase.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept robotul femenin sa iasa din fabrica. Aia va fi femeia cu forme cautata de multi barbati care nu ne va lasa pentru altul

| corbulalbrosu a răspuns:

Vorba romanului impartial, femeia cu formele perfecte este aceaa care are corpul in ansamblul sau, ''nici prea, prea'' dar ''nici foarte. foarte''. happy big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Fete cu forme ca sunt mai bune la pat.

Răspuns utilizator avertizat
| Kimball a răspuns:

Fete plinuțe... oasele sunt pentru câini...

| PinguIstHEBest a răspuns:

Fete cu forme

| Hucake a răspuns:

Daca nu ești plinuță sau urâtă va fi mulțumit.

| Legionar_Narcis_1999 a răspuns:

Obeze is sexy