| Iubibila01 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce va place cel mai mult la o fata (din punct de vedere fizic), si de ce? Funda pentru cel mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Toti suntem la fel. ne uitam la fund pentru ca asta ne place cel mai mult la o fata/femeie. dar eu ma mai mai uit si la corp. daca ma uit dupa una pe strada dupa fund. daca ma uit la una care sa fiu cu ea la corp. adica sa aiba un pic de piept picioare faine, si sa nu fie grasa, dar nici foarte slaba.

Răspuns utilizator avertizat
| heddy10 a răspuns:

De ce te referi numai la fizic? Sa stii ca nu asta conteaza. O fata pe placul meu trebuie sa fie frumoasa :X si cu bun simt, draguta, etc...Pentru ca o relatie se bazeaza pe disciplina si respect unul fata de celalalt, nu sex toata ziua. Bafta!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Fund si tatzelaughing

| Whitecore a răspuns:

Corpul,ca sa am cu ce sa ma laud, dar si Moral vorbind..sa fie draguta cu mine, dulce, etc...

| stefanfanu a răspuns:

Eu prima si prima data ma uit la faţa ei.In primul rand la ochii, apoi trec si la corp, la care as vrea sa fie potrivita

| AchiriAalex1 a răspuns:

Noua baietilor ne place cel mai mult la fete fundul happy pentru ca asa ne alegem prietenelehappy si pentru ca la anii mai mari sa faca dragoste
happy bafta funda?

| OanaCazacuSkumpica a răspuns:

Parul, fata, ochii, fundul, sanii! happy