| SunnyFlame a întrebat:

Intrebare pentru baieti. da si fete:care sunt partile "sensibile"ale unui baiat? in afara de **** adica cum poti sa exciti un baiat? baietii :unde va place sa fiti sarutati? nu raspundeti la batjocura`batting eyelashesdau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| SkumpikaMiKa a răspuns:

Uite prietenul meu se excita atunci cand ma joc cu unghiile pe spatele lui sau pe picior.nu trebuie sa fie dezbracat.Sau ii sarut gatul, cobor pe umeri si apoi pieptul.Ii place la nebunie.Dar sa stii ca depinde de fiecare baiat pentru ca toti sunt diferiti. Poate aceste lucruri plac la prietenul meu dar poate ca al tau le uraste...Numai tu poti sa stii astawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa inceapa de la gat si sa ajunga la gura.

| deea89 a răspuns:

Baietii (in general) sunt sensibili la gat, la ureche, la gura si bineinteles unde ai zis tu big grin acum na, depinde de fiecare baiat.

| butterfly2013 a răspuns:

Nu cred pe baietii sa-i ma excite ceva decit...

| ovidelu_4536 a răspuns:

As baiat si vreau sa te ajut eu ma excit cel mai tare cand ma mangaie si ma saruta pe gat si pe piept si sa coboare an jos pana la buric ai o senzatie ft placuta si cred ca o sa ai placa si la al tau daca ai faci asta