| flory_9483 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grinaca prietena voastra ar fi o persoana timida si rece cu voi, asta pentru ca nu stie cum sa se comporte si nu stie ce sa faca, ca sa numai fie asa. Ce ati face: va-ti despartii de ea, ati inselao?

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eu sunt fata si prietenul meu nu m-a parasit cand a vazut ca nu sunt prea tupeista.ramai cu ea si ajut-o sa se schimbe.

| GdX a răspuns:

De ce sa facem una ca asta? De ce sa o facem sa sufere? Fiecare persoana merita o sansa, eu spre exemplu, as incerca sa o fac sa fie mai vorbareata, as scoate-o in lume, activitati mai multe cu prietenii, si tot asa...si ai sa vezi ca pana la urma si cea mai timida persoana si-ar castiga increderea in sine. Acum daca e sa fie una prostuta, nu stiu ce as face pentru ca nu am avut inca o asemenea experienta.

| HelpBoy a răspuns:

Eu nu m-as desparti as incerca sa o ajut sa nu mai fie timida in preajma mea.

| Andrei_9261 a răspuns:

E diferit de la om la om si sunt prea multe variabile care pot sa apara... daca ea imi zice lucrurile astea, eu cred ca as incerca sa o fac sa se simta bine cand e cu mine si sa se 'dezghete' big grin