| Mihai1765 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, daca un barbat v-ar oferi o suma mare de bani sa zicem 7000 de lei ati face sex cu el?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

7000 NU e o sumă mare. Lipsesc cel puțin două zerouri la sfârșit.

| Sofer a răspuns:

Gen sa o iau la popou? laughing sa in fie suma aia in euro si ma bag.

| SG1995 a răspuns:

Nu, nu fac sex contra cost, dar ideea de a face sex cu un tip nu îmi displace.

| ywar a răspuns:

La gaura pentru 7000 lei? Mareste pot-ul! La serviciu castig mult mai bine de atat si tu zici ca pentru 7000 lei sa giugiulesti gaura neagra? Nu.

| Lorennn a răspuns:

Nu! Insa depinde de fata, daca are nevoie de bani ar face-o. In situatia mea nu, am mai vazut bani si in primul rand demnitatea mea de fata este mult mai importanta decat bani!

| Vikaa a răspuns (pentru Lorennn):

E vorba despre baieti, dmn. era vorba daca un barbat ar platii un baiat cu suma respectiva doar sa faca sex cu el

| brokxy a răspuns (pentru Lorennn):

Intrebare pentru **BAIETI

| teli92 a răspuns:

Sunt multi car ar face pe suma asta sau din placere exact ca femeile

| Mihai1765 explică:

Pt 7000 de euro atunci