| Sofer a întrebat:

Intrebare pentru baieti dar pot raspunde si fetele.
-Intri in casa si o vezi pe iubita prietenului tau dezbracata, ce faci?
Fetelor voi va puneti in locui fetei. Deci ce ati face voi?

22 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce scenariu as intra intr o casa in care sta dezbracata iubita prietenului meu?

| RAY a răspuns:

Inseamna ca suntem maimute fara auto control, iti dai seama ce prieten e ala sau ce iubita e aia

| Sofer explică (pentru RAY):

Iti dai seama ca se poate intampla.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Se duce mai mult sange spre penis decat spre creier deci sunt sanse mari sa faci sex cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal ar fi sa bati la usa, ca un om civilizat, nu sa intri peste femeia aia dezbracata.
Daca totusi esti neatent si dai buzna, iar femeia aia este dezbracata, iti ceri scuze cu ochii in pamant, faci stanga imprejur si pleci, inchizand usa dupa tine.

Eu ce as face?
As tipa la el sa iasa si sa inchida usa dupa el!

| mihai69 a răspuns:

Păi ce să fac? scot telefonul și m-apuc să fac poze!winking

| Freya1 a răspuns:

Dacă aș fi în locul fetei si s-ar nimeri sa ma vada dezbrăcată prietenul prietenului meu cred ca singura chestie pe care as putea sa o fac ar fi sa ma acopăr repede.
Dacă aș fi dezbrăcată mai mult ca sigur as fi la mine acasa, sau la prietenul meu deci l-aș pofti afara din camera imediat după ce m-as acoperi.

| Emilian65 a răspuns:

Nu fac nimic. O las sa continue cu ce are de gand sa faca.

| OldSoul a răspuns:

Ies si mai intru odata laughing)
Exact ca in filmele cu prosti rolling on the floor

| Dalmore a răspuns:

Ce dracu e de făcut? Îți trece prin cap un viol, ă? Întorci capul sau pleci. Vezi că prea mult pornache distruge neuroni. Zici că ai face sex cu ea de parcă ea și-ar da acordul instant doar pentru că ai văzut-o așa. Eu te-as da afara in suturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică ce fac? Mă acopăr naibii repede cu ce mi-e la-ndemână, mă retrag în cameră ca să mă îmbrac, iar dup-aia ies şi fac scandal.Doar nu sar pe el, doamne iartă-mă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex dacă vrea.

| Jus7t a răspuns:

Eu înainte să intru în casa cuiva bat la ușă.
Oricum, fiind iubita prietenului meu, normal că ies pe ușă și aștept sau plec.

| Sofer explică (pentru Jus7t):

Cum sa iesi daca se uita provocator la tine si asteapta sa sari pe ea sa ii reglezi motorul.

| Jus7t a răspuns (pentru Sofer):

Ea e curvă dacă face asta, dar nu trebuie să fii și tu față de prietenul tău doar pentru că ea e așa.
Strici o prietenie pentru o plăcere de moment?
E treaba ta dacă faci asta, dar apoi să te gândești cine ar mai vrea să fie prieten cu tine.

| TristanTzara a răspuns:

Nu e de parcă s-ar dat la mine; din moment ce nu suntem oameni și peșterii nu merge cu "am văzut, mi-a plăcut, am f.". Așa că îmi cer frumos iertare că am dat peșterii ea și mă întorc cu spatele.

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

L as chema si pe prietenul meu si am face o in 3hee hee)))))))))

| Sofer explică (pentru BuBBlesykeSs):

Dubla penetrare laughing

| Eteda a răspuns:

In casa cui? laughing n ai specificat. Doar nu vine fata la tine acasa si se dezbraca. Si daca intri in casa lui si o vezi dezbracata, ar trebui sa te scuzi si sa parasesti casa. Tu ce scenarii iti faci? laughing

| Sofer explică (pentru Eteda):

Fac sex cu ea, daca o vad dezbracata.

| Anonima2377htpe a răspuns:

Zic uau mamasita