| CRAZYafterYou a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Evitati o fata pentru ca nu are sprancenele pensate?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Sprancenele pot avea o forma frumoasa si nepensate, dar pot si sa n-o aiba si sa iti intunece expresivitatea.
Apai daca consideri ca te incadrezi in a doua categorie penseaza-le si gata.

12 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Fug de ea ca de dracu, ca asta este criteriul dupa care eu aleg fetele.
Ce intrebari mai scorniti si cat nod in papura cautati...

| wildthing a răspuns:

Sigur ca nu mi-ar placea sa aiba o mare streasina deasupra ochilor formata din doua sprancene unite, dar in general nici nu observ amanuntul asta, daca fata nu are o pilozitate excesiva acolo.

| XK a răspuns:

DA! pentru ca daca nu se penseaza inseamna ca nici nu se epileaza, de aici => ca are par pe picioare si ca in chiloti are padurea Amazonului...si sigur nu as vrea sa am asa ceva langa minestraight face

| XK a răspuns:

Ai pus intrebarea ca-sa ne dai stupid? laughing

| MajorAsshole a răspuns:

Evident, ce e mai important la o fata, decat sa aiba sprancenele pensate, nu? Adica, femeia e facuta pentru 2 lucruri: sa isi penseze sprancenele constant si sa gateasca in fiecare zi. Sau nu? laughing

| MajorAsshole a răspuns:

Mda, daca citesti asta si stii in adancul tau ca mi-ai dat "stupid" la raspunsul meu pot doar sa-ti spun ca esti superficial/ superficiala, nu ai pic de simtul umorului, nu stii ce este ironia si ca atare, nu stii sa o recunosti.

| TorenT a răspuns:

Pentru mine, nu tare are reelevanta minorele defecte fizice. In principiu, ce e in interior conteazawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA! Daca nu isi penseaza macar sprancene sunt sanse uriase sa nu se ingrijeasca nici in alte locuri. funda?

| CRAZYafterYou explică:

Nu am dat niciun un vot stupid.

| CRAZYafterYou explică:

Nu am dat nici un vot nimanui. Scuzati greseala gramaticala ''niciun un ''.