| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti :

Iubiti de la inceput cu adevarat... sau spuneti " te iubesc " doar asa?

Răspuns Câştigător
| vio_1112 a răspuns:

Eu o sa iti dau trei variante in care tu te regasesti ok.nr1atunci ca nd chiar cea de langa tine este totul nu vrei sa o pierzi, totul se petrece instantaneu dragoste la prima vedere esti topit dupa ea si zici din suflet ''te iubesc''. nr 2 atunci cand o vrei la pat nu esti bagat in seama si cand a picat si merge spui orice sa ajungi acolo la ce ai tu in cap inclusiv ''te iubesc''. nr3 se indragosteste de tine una vrei sa iti umpli timpul cu ceva ea zice te iubesc te iubesc tu simplu merge si cu asta deocamdata si zici aaaa da si eu ''te iubesc''varianta bonus nr 4 varianta cea mai fericita, o sti o placi o doresti nu speri si totusi intr-o buna zi te accepta se indragosteste te iubeste este la cea care ai ravnit are nota maxima 8(femei de 9, 10 nu exista)si este a ta ai castigat lozul cel mare zici din suflet si ai si pentru ce si cine si zici ''te iubesc''

4 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Depinde happy, poate chiar iubim, nu ai de unde sa stii, nu e ceva matematic nu mai intrebati! fiecare om e diferit

| George1510 a răspuns:

Depinde de ce simtim pe moment... daca cu adevarat iubim spunem "te iubesc" cu toata gura, iar daca ne sta gandul la altceva de la fata respectiva spunem "te iubesc" pentru ca trebuie.happy

Răspuns utilizator avertizat
| drAn3 a răspuns:

Eu spun "ich dich auch" adica "si eu pe tine" laughing