| Fashion a întrebat:

Intrebare pentru.baieti:La casatorie ati vrea o fata virgina sau doriti ca viitoarea voastra sotie sa fie experta sa va indeplineasca toate fanteziile sexuale? deci virgina si pura sau experimentata? explicati raspunsul dat

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Poi sunt baiat si as vrea o fata sa nu fie virgina. Dar asta nu conteaza daca e sau nu e Pe mine ma intereseaza sa fie o draguta si sa ma iubeasca happy

| TrooololololololoJR a răspuns:

Eu personal as alege o femeie expertahappy e mai cool decat o incepatoare

| LaraNicole a răspuns:

Sunt fata! eu cred ca majoritatea baietilor isi doresc o fata virgina pentru ca e altcumva cand sti ca este pura,ca este doar a ta si ca a fost atinsa doar de tine nu si de alti, cel putin eu sunt cu prietenul meu si m`am dezvirginat cu el si el este mandru de asta, ca sunt doar femeia lui...cu toate ca am fost virgina in putin timp am invatat sa ne satisfacem unul pe altul si sa ne "indeplinim TOATE fanteziile sexuale"!